Gildia DIGITAL_PL OASIS

Jest to forum gildi Digital_PL, w grze Silkroad ONLINE, na serwerze oasis

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-01 15:19:22

Baranex

Administrator

9429406
Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 5
Punktów :   

Witam!!!!

Chciałem powitać wszystkich tych, którzy są w tej gildii. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się pomyślnie. Także mam nadzieję, że Gildia Digital_PL będzie znana na serwerze Oasis, tak jak za czasów swojej świetności. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam powodzenia i do zobaczenia na szlaku :DDD.

Pozdro
Baranex


:::::Im Więcej potu na treningu tym mniej Krwi na ringu:::::

Offline

 

#2 2008-11-06 00:09:45

HaradT

GM

6507295
Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam!!!!

Dołączam się do powitań. Miło mi, że moge być waszym GM'em (mam nadzieje, że nie wykopiecie mnie ze stołka). Jedyne co chciałem powiedzieć, to to abyście grali jak najczęśćiej możecie (w miare możliwości i rozsądku), ściągali nowych graczy oraz tworzyli dobrą atmosfere w gildii. Nie chce ustalać żadnego regulaminu czy zasad, bo mają to do siebie, że ludzie je łąmią(sam często to robie). Ważne są godne traktowanie innych z gildii (i uni, jeśli będzie), godne reprezentowanie gildii w grze, no i życze dobrej zabawy w naszym gronie.


In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutozone.pun.pl www.mpo.pun.pl www.telekomunikacja.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl